LOGO
Strona startowa
Patronujemy! Zapraszamy na konferencję PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 13 kwietnia 2017 10:39

 

Akademickie Koło Studentów Ochrony Dóbr Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza  na III Ogólnopolską Konferencję Studencko - Doktorancką "Rozpoznać przeszłość w teraźniejszości - Dziedzictwo w obliczu transformacji".

Konferencja odbędzie się 21 i 22 kwietnia  (9.00 – 16.30 w piątek, 10.00 – 13.45 w sobotę) w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Grodzkiej 53 w Krakowie. Regionalny Instytut Kultury w Katowicach – dział Śląskie Centrum Dziedzictwa Kulturowego sprawuje patronat nad wydarzeniem. Wstęp jest wolny.

 

- Tegoroczna edycja konferencji z cyklu "Rozpoznać przeszłość w teraźniejszości" nakierowana jest na tematy związane z dziedzictwem kulturowym w obliczu przemian ustrojowych w Polsce, w krajach Europy Wschodniej i Środkowej. Konferencja ma na celu zarówno rozpoznanie, jak i podsumowanie procesów i zmian jakie zaszły w postrzeganiu dziedzictwa kulturowego w ciągu minionego ćwierćwiecza, problemów jakie niosły za sobą przekształcenia oraz zauważenie nowych koncepcji ochrony i zarządzania spuścizną minionego okresu – podkreślają organizatorzy.

Program konferencji można pobrać tutaj:

 

Zabytek dnia

WPOnZ - POBIERZ ANKIETY

500 LAT REFORMACJI

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 187 gości 
scdk

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
Dział Centrum Dziedzictwa
40-057 Katowice ul. Teatralna 4
tel./fax +48 32 251 75 63
sekretariat@rik.katowice.pl
logorik spe bip