LOGO
Strona startowa
"Piątek z Wikipedią" z dziedzictwem przemysłu i techniki PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 23 lutego 2018 14:19

16 marca zapraszamy na  kolejny „Piątek z Wikipedią”. Tym razem podejmiemy tematykę dziedzictwa przemysłu i techniki. Spotykamy się w Regionalnym Instytucie Kultury w Katowicach przy ul. Teatralnej 4 (16.30). Wstęp na warsztaty jest wolny, prosimy przenieść ze sobą laptopy.

Warsztaty dedykowane są osobom, które pierwsze doświadczenia z Wikipedią mają za sobą, edytowały, edytują, fotografują, ale również tym, którzy dopiero zamierzają rozpocząć niesamowitą przygodę z Wikipedią. Pomożemy w pierwszych edycjach, zapoznamy uczestników z zasadami obowiązującymi w Polska Wikipedia i jej projektach siostrzanych (Wikisłowniku, Wikiźródłach, Wikidanych i innych), skontaktujemy z doświadczonymi redaktorami, pomożemy w uzyskaniu dostępu do wiarygodnych źródeł.

BARDZO WAŻNE! Prosimy zabrać ze sobą laptopy. Zapewniamy internet, kawę, herbatę i miłą atmosferę.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Prosimy jednak o zgłoszenia na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska.

 

Cykl "Piątki z Wikipedią" dedykujemy wszystkich zainteresowanym historią, architekturą, zabytkami, materialnym i niematerialnym dziedzictwem kulturowym, przemysłem, lubiącym wiedzieć  więcej, zdobywać nowe umiejętności, zafascynowanym  wiedzą, lubiącym pisać, redagować i  fotografować.

 

 

 

Zabytek dnia

WPOnZ - POBIERZ ANKIETY

500 LAT REFORMACJI

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 230 gości 
scdk

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
Dział Centrum Dziedzictwa
40-057 Katowice ul. Teatralna 4
tel./fax +48 32 251 75 63
sekretariat@rik.katowice.pl
logorik spe bip