LOGO
Strona startowa
UWAGA, ROZPOCZYNA SIĘ KONKURS! PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 31 sierpnia 2011 11:33

1 września rozpoczyna się konkurs organizowany w ramach akcji „Wiki lubi zabytki” organizowany przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska. Oficjalnym partnerem projektu jest między innymi Śląskie Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa. Konkurs jest częścią międzynarodowego przedsięwzięcia „Wiki loves monuments” mającego na celu sfotografowanie i umieszczenie w wikipedii obiektów zarejestrowanych jako zabytki w krajach – uczestnikach projektu.  Konkurs zakończy się 30 września br.

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajduje się tutaj:   http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Wiki_Lubi_Zabytki. Prosimy uczestników o zaznajomienie się z zasadami udziału w projekcie.

W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne (1., 2. i 3. nagroda) oraz 10 wyróżnień. Ponadto Śląskie Centrum Dziedzictwa Kulturowego ufundowało nagrodę w dla osoby, której zdjęcia wykonane dla zabytków z terenu województwa śląskiego będą wyróżniać się walorami artystycznymi i dokumentacyjnymi. Nagrodą będą wydawnictwa Śląskiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Katowicach.

 

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY  WSZYSTKICH  DO  UDZIAŁU  W  KONKURSIE !!!!!!

 

Zabytek dnia

WPOnZ - POBIERZ ANKIETY

500 LAT REFORMACJI

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 444 gości 
scdk

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
Dział Centrum Dziedzictwa
40-057 Katowice ul. Teatralna 4
tel./fax +48 32 251 75 63
sekretariat@rik.katowice.pl
logorik spe bip